ייעוץ זוגי

מערכת יחסים ממושכת היא אחד האתגרים החשובים, המקסימים והמורכבים של האדם.
אנחנו כמהים לקשר, לאינטימיות, לפרטנר/ית המתאימ/ה למסע המשותף מכיוון שעמוק בפנים אנחנו בנויים כך, בנויים לחיבור עם הקוטב המשלים והמזין בדמותו של האדם שאתו נתחבר לקשר משמעותי.

במהלך חיי הקשר, נוצרים לעתים משברים או קשיים במרחב הזוגי שחוזרים על עצמם או שנתקעים ויוצרים בין השניים אווירה של אין מוצא, למרות האהבה ולמרות המוטיבציה הכנה לשמר ולטפח את מערכת היחסים הזו. זה הרגע בו ייעוץ זוגי עשוי לעזור, להבהיר היכן ומדוע מתרחשים ההתנגשויות, אי ההבנות, המתחים והקונפליקטים ולהעניק לשניים כלים לפרק את החומות שנוצרו על הדרך ואף ללמוד כיצד למנף משברים וקשיים לצמיחה אישית וזוגית כאחד.

בדרך כלל נדרשים לא יותר מ10-20 פגישות של ייעוץ זוגי כדי לחולל שינוי שישביע את רצון שני הצדדים ואני שמח שיש לי את הכלים והניסיון לסייע במהלך המאתגר הזה.
לא כל זוגיות אמורה להימשך בכל מצב ולעתים גם פרידה היא אופציה שיש לקחת בחשבון ואף ליישם אותה, כשאין דרך אחרת, בצורה הטובה לשני הצדדים.
אך כאשר יש תשתית רגשית והתאמה בסיסית וכמובן — מוטיבציה להמשך הקשר וגדילתו, ניתן פעמים רבות להפוך את המצבים התקועים למסע היכרות מחודשת ולעדכון מערכת היחסים באופן שתהיה מזינה יותר, נעימה יותר ומספקת יותר לשני הצדדים.

אנחנו מתחילים בפגישה ראשונה להערכה ואבחון.
במידה ואני מתרשם שניתן לקחת את בני הזוג למסע של ריפוי הקשר וצמיחה משותפת אנחנו ממשיכים לתהליך שכולל פגישות + משימות אישיות וזוגיות שמאפשרים לשניים להתחבר מחדש ל"יש" שביניהם ובו זמנית לטפל טוב יותר במקומות בהם הם פוגשים קושי, חסר, אי הבנות או כאב.

המרחב הזוגי, באופן פוטנציאלי, הוא מקום נהדר לריפוי ולצמיחה ומטרת הייעוץ הזוגי לאפשר לשני הצדדים "להרוויח" את הדברים הטובים שמרחב כזה יכול לספק.

לתיאום ולפרטים נוספים יש לשלוח הודעה ל0536200370.

דילוג לתוכן