קורס מדריכי טרנספורמציה של החרדות

מבחינות רבות חרדות מנהלות את חיי האדם (כולל דאגות, סטרס, לחצים, מתח). הדבר רק התעצם בשנתיים האחרונות.
קיים כיום צורך משמעותי בתהליכים שיסייעו לאנשים לפרק, לצמצם ולהפחית את נטל החרדות היום יומי. 

טרנספורמציה של החרדות הוא תהליך עומק שעוזר לאדם להבין את הסיבות האמתיות לקיומן של חרדות ולחצים בחייו ומכאן מסייע לו להפוך את הכוח השלילי שקשור בהן לכוח חיובי שמשנה חיים ומעניק להם גמישות ויכולת תמרון הרבה יותר טובה (זהו תהליך הטרנספורמציה).  

מדריכי "טרנספורמציה של החרדות" לומדים כיצד להוביל קבוצת עבודה ולימוד שמתמקדת בנושא המשמעותי הזה, לתהליך שמאפשר לאדם להכיר את עצמו מקרוב, להקשיב למהלכים הרגשיים שגוררים אותו מבלי שישים לב למצבי חרדה ולהכיר את הכלים כיצד ניתן לעצור ולשנות את המציאות הפנימית לכזו שבה רמת הלחץ, הדאגות והסטרס פחות משמעותיות. יותר מזה: האדם לומד כיצד "לנצל" את אנרגיית החרדה ולהפוך אותה לתנופה יצירתית ואמצעי לצמיחה אישית.

כמובן שהערך המוסף הגדול של הדרכת קורס "טרנספורמציה של החרדות" הוא העצמה משמעותית של היכולת הזו בקרב המדריכה ודחיפה גדולה לעצמה, לעשות סדר נרחב בחרדות, בלחצים ובסטס שלה עצמה. הדרכת תהליך שכזה מפגיש את המדריכה עם קסם הטרנספורמציה, עם היכולת האנושית הייחודית להפוך מצב מאתגר ואף קשה למצב שמהווה הזדמנות לשינוי והתקדמות למקום טוב יותר. 

הקורס משלב לימוד ותרגול אישי (דרך החמרים של הקורס הדיגיטלי "טרנספורמציה של החרדות") עם תרגול (פיזי, לא זום) של הנחיית קבוצה באיזור המגורים. תהליך הלימוד מתרחש מהבית בשעות הפנאי תוך מעקב והכוונה של ד"ר פיינשטיין בקבוצות פייסבוק ו-ווטצאפ של האקדמיה הוירטואלית. 

לא נדרש כל ניסיון קודם. רק תשוקה להוביל את עצמך ואחרים, להתחדשות בכל מקום שהגוף והנפש יבחרו לנכון.  

משך הקורס: תשעה חדשים.
דמי השתתפות: 400 ש"ח לחודש.
תחילת פעילות: יום ראשון 13.3.22

הצטרפות: לאחר ראיון אישי עם ד"ר פיינשטיין. יש לשלוח הודעה לתיאום ל0536200370.

דילוג לתוכן