קבוצת היכרויות ייחודית: "מבשלים אהבה", מרחב ליצירת קשרים משמעותיים

בקבוצה זו נעניק כלים לתהליך סבלני, רגיש, מכבד, יצירתי וככל הניתן, גם מרפא, שמעניק משמעות לתקופת ההבשלה עד שקשר משמעותי אכן יתרחש.
המטרה היא לעשות שימוש אנושי וזהיר בכלים האינטרנטיים תוך שילוב כלים של מפגשים פיזיים וסדנאות מרוכזות. לכן, איננו רואים בקבוצת ההיכרויות כלי יחיד ובלעדי בתהליך יצירת קשר משמעותי אלא אמצעי מסייע ומשלים, שיחד עם הכלים האחרים עשוי מאד לקרב אנשים להקמת מערכות יחסים מהותיות.

תהליך סבלני: 
* שבועיים ראשונים: לא יוצרים קשר עם אף אדם בקבוצה לגבי ניסיון להיכרות.
* שבוע 3-4: ניתן ליצור קשר אונליין (מסנג'ר) ואם מתאים לשני הצדדים עוברים לשיחות טלפון בלבד. אין מניעה לקשר של התכתבות/שיחות טלפון עם כמה במקביל.
* שבוע 5-6: אפשר לקבוע פגישה פיזית ולהיפגש, פעם אחת במהלך השבועיים האלה. ובמקביל להמשיך קשר טלפוני.
אם נקבעה פגישה עוצרים התכתבויות/טלפונים עם "מועמדים" אחרים ומעדכנים אותם באופן ברור שנקבעה פגישת היכרות עם אדם אחר ולכן יש השהייה עד שיהיה ברור אם זה מתקדם או שלא. במהלך/תום הפגישה הפיזית שני הצדדים מעדכנים זה את זה, ישירות ובלי "אני צריכ/ה לחשוב על זה" אם מעוניינים בפגישה נוספת או שלא. אם שני הצדדים מעוניינים להיפגש שוב, החל משבוע 7 ואילך, ימשיכו לפי מה שנוח לשניהם.
הערה: אלה לא "פקודות" ואין כאן "כפייה".
אלה כללי משחק שאנחנו מאמין שיכולים לסייע לתהליך להיות עמוק יותר וגם זהיר יותר. אנחנו מזמינים אתכם "להתאמן" בהם כדי לשנות את רוח הדברים שיש כיום לשדה ההיכרויות, שהוא בעל מאפיינים של מרחב פרוץ, מידי, לא רגיש ולא אנושי. כללי המשחק האלה נועדו להעניק "מרחב נשימה" וסיכוי לקשר משמעותי לצמוח נכון. 

לימודים והעשרה:
תפיסת העולם של "מבשלים אהבה" היא שיש "תהליך בישול והכנת הלב" שהוא למעשה תהליך ריפוי ושינוי, שכדאי לעבור, על מנת להגיע למצב של מוכנות גבוהה למערכת יחסים משמעותית. יותר מזה, המטרה היא להפוך את התקופה הזו, של "ללא מערכת יחסים" לתקופה בעלת משמעות רגשית-רוחנית של צמיחה והתפתחות אישית.
באפשרות חברות וחברי הקבוצה לצפות בשיעורים מתוך שלושה קורסים דיגיטליים שמסייעים לעבור את ההכנה הרגשית-רוחנית שנחוצה כדי להגיע ל"דיל של תאמה". 
מסע של אהבה: הדרך למציאת האדם המתאים למערכת יחסים משמעותית.
הדינמיקה של האנרגיה הנשית והגברית
אהבה עצמית, המחויבות הגבוהה ביותר.
 12 השיעורים הראשונים פתוחים ללא תשלום לחברות וחברי הקבוצה כאן: https://love-journey.teachery.co/
* במידה ומעוניינים להמשיך ולצפות בתכנים שמסייעים להבשיל את הלב לאהבה משלמים 120 ש"ח לחודש. 

נימוס וכבוד:
במרחב הזה נקפיד על תקשורת מנומסת ומכבדת, שלעתים נדמה כאילו הפכה "לא חשובה", במרחב האינטרנטי. אצלנו זה יהיה חלק בלתי נפרד מכללי המשחק.
* שיח מכבד וסובלני מבלי לנסות ולהאיץ את הצד השני לפעולה או לבחירה.
* אין "היעלמות פתאומית". אם מעוניינים לעצור את ההתקשרות מעדכנים באופן ישיר ומכבד.
* תגובה הולמת לסירובים. ללא ויכוחים, מיקוח או המשך ניסיון לקשר כאשר צד אחד ביקש להפסיק. 

שיתופים בקבוצה:
* ההמלצה היא לשתף את הקבוצה, בתחילת הדרך ב"סיפור מערכות היחסים שלי עד כה". הדבר עשוי לסייע הן ברמה האישית והן בשיפור היכולת "לחוש" אותך, אונליין, על ידי האחרים. השיתוף ייעשה תמיד תוך הקפדה שלא לציין שמות ולא לשלב תוכן שמשמיץ או עלול לפגוע בבני הזוג הקודמים.
* מותר, מועיל ורצוי לשאול שאלות וגם לשתף תחושות וחוויות מהתהליך עצמו, מהסרטונים ומשינויים שעוברים תוך כדי.
* מצד שני, זה בסדר גמור להיות "שקטים". כל אחד לפי סגנונו ודרכו בתוך מרחב חברתי.

להצטרפות לקבוצה לחצו כאן

 

 

דילוג לתוכן