מבשלים אהבה: 11.11-12.11.22

קשר זוגי משמעותי היא אחד החלקים החשובים ביותר למרבית בני האדם ויחד עם זאת פעמים רבות היא קשה להשגה או שאינה מעניקה את מה שחולמים שהיא תעניק לאדם. 

אמנם זה לא מסובך מאד, כיום, למצוא פרטנר/ית לדייט ואולי אף לסקס, תודות לאפליקציות ההיכרויות הרבות, אך זיהוי ואיתור האדם שאתו ניתן לחוש את החיבור הנכון, המעצים והמרגש זה כבר סיפור לגמרי אחר וזה מהלך משנה חיים.

אני מאמין בכל לבי שמערכת יחסים משמעותית, מזינה, מטפחת ומרפאה קיימת כפוטנציאל אפשרי לאנשים רבים אך דורשת מוכנות רגשית שאותה יש לטפח, או, במלים אחרות "לבשל". יותר מזה: אני משוכנע שמדובר בצורך הולך וגובר היום, בעידן בו אנשים הופכים יותר ויותר מרוחקים, מבודדים וללא מענה לצרכים אינטימיים עמוקים.

סדנת "מבשלים אהבה" מתמקדת בבירור "מצב הלב" והמוכנות לקשר משמעותי ומכאן גם את האתגרים הרגשיים העיקריים שיש לטפל בהם כדי "לבשל" את הנפש למצב של מוכנות לבן/בת הזוג המתאימים באמת לקשר כזה. אהבה היא הטבע שלנו, אך פעמים רבות אנחנו שוכחים את הטבע הבריא שלנו וזקוקים ל"תזכורות" וכלי עבודה כדי לשוב אליהם. לפעמים ה"פלונטר" שיש לשחרר לשם כך אינו כזה מסובך, רק שיש לאתר אותו, להבין אותו ולטפל בו בהתאם. 

והכי חשוב: כולנו זקוקים, בראש ובראשונה, לבני זוג שאיתם לא נצטרך להתאמץ ולצאת מגדרנו כדי שתיווצר הרמוניה רגשית. להיפך: אנחנו זקוקים לבני זוג שעצם נוכחותנו, ברמה הפשוטה, תהווה עבורם ברכה ומתנה גדולה. אלה האנשים שכדאי, בשביל למצוא אותם, "לבשל" את עצמנו לקראתם. 

תכנית הסדנה: עבודה אישית, בזוגות ובקבוצה סביב חמשת שאלות הסדנה שעומדות בבסיס "בישול אהבה":

  • מה זאת אהבה, באמת?
  • למה אני דווקא?
  • מהו ומיהו "דיל ההתאמה" שלי?
  • האם אני מוכנ/ה לאפשר לזה לקרות גם אצלי?
  • מהי הפעולה הבאה שלי לבישול אהבה?

מנחה הסדנה: ד"ר פינקי פיינשטיין
מיקום: כרמיאל (יש אפשרות ללינה במקום בתוספת 100 ש"ח)
שעות: שישי 12.00-19.00  שבת 10.00-18.00
מספר משתתפים: עד 18

דמי השתתפות: 750 ש"ח.

להרשמה: (תשלום בביט/אשראי)ללא לינה לחצו כאן.  עם לינה במקום לחצו כאן.
העברה בנקאית (חשבון 103895002 דיסקונט 118 המכון הפסיכו-קראטיבי)

דילוג לתוכן