מבשלים אהבה: מרחב ליצירת קשרים משמעותיים

"אני מאמין שחיבור אנשים למערכות יחסים משמעותיות ומזינות הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש כיום לרפא ולהפוך למסע צמיחה והתפתחות.
יותר מזה: אני מאמין שהיכולת ליצור מערכת יחסים משמעותית קיימת באדם אך לעתים פגועה ומסתתרת וזקוקה לריפוי וליווי ליכולותיה הטבעיות."
(ד"ר פינקי פיינשטיין) 

יקירות ויקירים. זה אפשרי. זה אולי לא פשוט להשגה אך אפשרי.
מי שמוכן ללכת את הדרך כדי להבשיל את הלב לקשר משמעותי, מי שמוכן לעשות עבודה פנימית לשם כך, מי שמוכן לפגוש את האמת שלו ולרפא את מה שחוסם אותו מפני חיבור עם האדם המתאים יקבל כאן מרחב שילווה אותו, יכשיר אותו, יכוון אותו עד שיוכל למצוא את הדרך אל הלב של מי שמחכה שם, כדי ליצור את הקשר הנכון והרצוי. 

קראו את כל המידע והצטרפו היכן שמתאים לכם:

קבוצת היכרויות "מבשלים אהבה": קבוצת פייסבוק ייחודית עם כללי משחק שיוצרים תהליכי היכרות מתמשכים, מכבדים וסבלניים. לפרטים נוספים לחצו כאן. 

מפגשי פנויים פנויות "מבשלים אהבה": מפגשים בעלי אופי של משחק (בלי טלפונים ובלי שמות…) עם דגש על לתרגל את היכולת "להכיר באמת את האדם מעבר למסיכות הרגילות". למידע על המפגשים הבאים והצטרפות כנסו לקבוצת הטלגרם של מפגשי פנויים פנויות.

סדנת סוף שבוע 30.9-1.10 "מבשלים אהבה": תהליך רגשי-רוחני אינטנסיבי לשחרור מחסומים פסיכולוגיים מפני התחברות עם האדם שאתו ניתן להגיע ל"דיל של התאמה". לפרטים נוספים

ליווי אישי: תהליך פרטני עם פגישות שבועיות כדי לאפשר ללב לרפא את אותו מקום שיודע כיצד להתחבר למערכת יחסים משמעותית ושבמהלך השנים "שכח" עקב נסיבות החיים. לפרטים נוספים. 

דילוג לתוכן