חממת ריפוי עצמי

הסבב הבא של חממת ריפוי עצמי יחל ב1.5.22 ויכלול שישה תחומי ריפוי משמעותיים כפי שיוסבר למטה.
מתחילים בשבוע ניסיון עם שישה שיעורים חינם לפני שממשיכים להמשך התהליך המלא של 6 שבועות. 

הערה לפני שנתחיל:
אם הגעת לכאן כי יש לך תשוקה להוביל קבוצה בתהליכי ריפוי אז אפשר לקרא ראשית את המידע כאן או קודם לקרא על תהליך הכשרת מובילי קבוצות ריפוי כאן 

צפו ראשית בסרטון ואחר כך קראו מידע נוסף ומקיף. למטה יש קישורי הצטרפות לשבוע ניסיון חינם בחממת ריפוי עצמי. 

בכדי שאדם יעבור תהליך של ריפוי (מה זה "ריפוי"?) עליו ראשית לבחור בכך.
בתוך הבחירה הזו קיימת מוכנות לעשייה, להתמודדות, להתמסרות לתהליך שמאפשר לאדם לעבור מהמקום בו הוא נמצא למקום משוחרר, גמיש וחופשי יותר בתחום שבו לפני כן היה תקוע, נוקשה וכלוא. בתוך הבחירה הזו קיימת החלטה להקצאת משאבים פיזיים ורוחניים שייאפשרו לתהליך להתרחש.

כאשר אדם עושה את הבחירה הזו, ואין זה מובן מאליו שהוא יעשה את זה, שכן לא בכל רגע האדם מוכן לתהליך ריפוי, עליו לזהות את החממה, את המרחב המוגן, המטפח, הסבלני ובעל הכלים המתאימים כדי שבתוכו יוכל לצאת למסע שיסיר ממנו חלק מהכאבים ומהקשיים אותם הוא נושא מזה זמן רב.

תחומי הריפוי שאנו מציעים כעת בחממת הריפוי העצמי:
כל התכניות מורכבות מתרגול ביתי, השקעה של 20-30 דקות ביום בשעות הפנאי, למשך שישה שבועות. שבוע ראשון ניסיון חינם ובהמשך משלמים לפי בחירה, כאמור:

1. אהבה עצמית המחויבות הגבוהה ביותר: אחד האתגרים החשובים והמרכזיים בחיי האדם: יצירת מערכת יחסים חברית, תומכת, אוהדת ואוהבת בינו לבינו. שישה שבועות של כניסה למעמקי מיומנות האהבה העצמית, פירוק כל המיתוסים המיותרים וזיהוי היכולת למצוא וליצור אהבה קודם כל בתוכנו, לפני כל אהבה אחרת.

2. התחדשות: יש רגעים בחיים בהם הנפש זועקת לשינוי, להתחדשות, לפריצת דרך, ליוזמה אמיצה שחורגת מאיזור הנוחות ומהשיגרה המוכרת. אנחנו מרגישים בבטן שהגיעה השעה לכך. קורס התחדשות מוביל את האדם, תוך שישה שבועות ל"דחיפה" של התשוקה הזו החוצה, אל החיים, אל המימוש הפרקטי, כאן ועכשיו. 

3. נוסחת הרעב היצירתי: שישה שבועות ללימוד רגשי ומעשי של דרך שהובילה אנשים לגמילה מאכילת יתר ואיזון משקל דרך שינוי משמעותי של  מערכת היחסים עם רגעי הרעב והפיכתם לרגעים של הזדמנות לביטוי יצירתי ושינויים חיוביים בחיים. 

4. שחרור רגשי-יצירתי ללא מילים: שישה שבועות של ציור אינטואיטיבי מהבית.

5. גמילה מהבדידות (לא קשור לכמות החברים שיש לך…בדידות היא אחת הבעיות הגדולות ביותר של זמננו והיא מתחילה ממש בתוכנו. כמעט כל אדם כיום מתמודד עם רמה לא קטנה של בדידות): שישה שבועות לריפוי החלקים בתוך הנפש שמבודדים את האדם ושמפרידים בינו ובין תחושת ה"ביחד" הטבעית.

6. טרנספורמציה של החרדות: שישה שבועות של לימוד הסיפור הפנימי של החרדות, מדוע הן באות, מה הן מבקשות לספר לנו וכיצד להגיב להן כדי שפחות נסבול מהן ויותר נפיק מהן דרך לצמוח ולהשתנות.

אז…אם אחד הנושאים האלה "קורא לך" לבוא לעשות בו עבודת ריפוי או אולי גם לסייע לאחרים לעשות זאת, נשמח לקבל אותך לשבוע ניסיון חינם בחממת הריפוי, בתכנית של אותו עניין. אחרי אותו שבוע תבחר/י אם ואיך להמשיך…

כניסה פנימה:
1. ממלאים את הטופס כאן
2. מבקשים להצטרף לקבוצת הפייסבוק של חממת ריפוי עצמי.


 

דילוג לתוכן