חממת מנהיגות פנימית: הכשרת מורי דרך

לפני כל ההסברים הכתובים נמליץ לגלול למטה לצפות בשלושה סרטונים שמסבירים היטב את מסלול חממת מנהיגות פנימית: הכשרת מורי דרך.
ואולי גם כדאי לקרא את המשובים ממשתתפי החממה, כי הם מדברים מחווייתם:
"הלימוד של ד"ר פינקי מחזיר תמיד לחיים האמיתיים וזה דבר מאוד משמעותי עבורי (ועבור העולם שבו אני חי). מורה רוחני שלי פעם אמר שאי אפשר לאהוב את אלוהים בלי לאהוב את העולם שהוא יצר. תודה לך פינקי על העזרה בלאהוב ולחמול את החיים האלה, גם בתוכנו וגם מסביבנו כמה שיותר, כמה שרק ניתן"

"הלימוד של חוכמת האנטואיצה ואומנות החמלה מרתק. אני עושה עבודה פנימית, התודעה מפלסת נתיבים חדשים בביטחון, באפשרור ובחמלה רבה.
הדרך שד"ר פינקי יצר של סרטון אחד ביום ושאלות, נעשה בהרמוניה ועם ערך משמעותי. כשיש לי שאלה או משהו לא ברור… יש כתובת והתייחסות.
ואני מרגישה עטופה כך שהמקום מאפשר לי להכנס פנימה. נקודה ועוד נקודה מתחברים לאט לאט לקו. מרגישה מבורכת ללמוד את הלימוד הכל כך חשוב הזה. וגם להעביר הלאה. וזו הזדמנות להודות לד"ר פינקי, לחברי הקבוצה המקסימים"

זהו העולם החדש:

עולם שבו האדם לוקח יותר ריבונות על חייו מתוך הקשבה הולכת ומשתפרת לקול הפנימי שלו.
המנהיגות האמתית של אדם נמצאת בראש ובראשונה בתוכו וכאשר הוא מחובר אליה ופועל דרכה הוא מקבל עבור עצמו וסביבתו את הבחירות הנכונות לו והוא גם הרבה פחות נתון לשליטה או לחץ חיצוני.

זהו מקום שבו מיומנויות אנושיות כמו אינטואיציה, חמלה, צמצום ביקורת עצמית, יצירתיות וטרנספורמציה רגשית הופכות לנושאיים מרכזיים ללימוד, תרגול, הפנמה ויישום. ככל שאלה נלמדים יותר לעומק ומיושמים בחיי היום-יום מעצים האדם את תחושת המנהיגות הפנימית שלו וזו תופסת את מקומה של המנהיגות הישנה, זו שנשענה יותר על גורמים חיצוניים. זהו חלק מרכזי במהפיכה האנושית שמתרחשת כעת ושרק תלך ותגבר במקביל עם מה שנראה כהתפרקות רועשת של העולם הישן.

תהליך השינוי מתחיל עם מבוגרים והכוונה להמשך לשלב לימודים שכאלה גם לדור הצעיר ולחלק מתכנית הלימודים של ילדים.

תהליך הכשרת מורי דרך למנהיגות פנימית בחממה נמשך על פני תשעה חודשים שכוללים השתלמויות אישיות וקבוצתיות ב:

חכמת האינטואיציה

אמנות החמלה האנושית

כיצד מצמצמים ביקורת עצמית מוגזמת

ממלכת היצירתיות הטבעית

טרנספורמציה רגשית

הלימוד מתקיים מהבית, בשעות הפנאי, בהשקעה של 20-30 דקות ביום. 
משתתפי החממה מקבלים סיוע בהקמת קבוצת תרגול (פיזיות) לחמשת המיומנויות האלה ובכך הופכים בהדרגה למובילי קבוצות של מנהיגות פנימית.
חלק זה בהכשרה משמעותי מאד משום שעיקר הלימוד וההפנמה של מיומנויות מוח ימין מתרחשים במרחב קבוצתי שפועל באופן המתאים לכך.

את החממה מוביל ד"ר פינקי פיינשטיין, בעל ניסיון רב בכל חמשת התחומים, הן מבחינת יישום אישי והן מבחינת שנות הדרכת תלמידים והכשרת מדריכים.

המחזור הבא של החממה יצא לדרך ב 1.5.22

החממה פועלת בתוך קבוצת פייסבוק סגורה שמיועדת לכך.

דמי השתתפות: מחיר רגיל: 350 ש"ח לחודש.

לחברות וחברי תנועת הבית שלנו: "דאנא" (שלם כרצונך). גם זה חלק מהעולם החדש.

להצטרפות:
1. תשלום: אפליקציית פייבוקס למספר 0536200370 או העברה בנקאית (חשבון 103895002 דיסקונט 118 המכון הפסיכו-קראטיבי) לחודש הראשון.

2. יש למלא את שאלון ההצטרפות

3. להצטרף לקבוצת הפייסבוק של חממת מנהיגות פנימית.

 
 
דילוג לתוכן