מרתון ציור אינטואיטיבי 28.29.10.22 (הנחה לפנויים פנויות)

מרתון ציור אינטואיטיבי בטבע בהנחיית ד"ר פינקי פיינשטיין מאפשר להתנסות בחוויה אינטנסיבית של השיטה וברגעים המיוחדים בהם הביקורת העצמית המוגזמת כבר לא עוצרת את האדם מלבטא את האמת שלו, ללא מלים וללא הסברים, באופן שוטף וייחודי על הדף ועל הבד, עם הצבע, המכחול והאצבעות. מיועד לכל מי שרוצה להתנסות בהתפרצות יצירתית שזורמת ללא כל אפשרות לתכנן מראש כיצד זה לבסוף ייראה…

"עבורי חוויה של חיבור למשהו חדש שלא הייתי מודעת לקיומו ויותר מכך מתנגדת לו. יש לי בת שסיימה את בצלאל והיא אומנית בנשמתה ובן המצייר סרטים משחר ילדותו ומי אני לעומתם בנושא. הסדנה פרצה אצלי משהו ובעיקר בזכות משפט מס 33 האומר להתחיל עם השחור ומשם להכיר את הצבעים הנוספים. צבעתי דף שחור ומשם פשוט עפתי על עצמי. הפתעה וחגיגה שמי יודע לאן תוביל ! עונג צרוף. תודה לי תודה לך פינקי ולכל החבורה המופלאה" 

מספר המשתתפים מוגבל ל25 איש. 

דמי השתתפות: 700 ש"ח. לפנויים פנויות בקבוצת הפייסבוק מבשלים אהבה: מרחב ליצירת קשרים משמעותיים  600 ש"ח.
מיקום: מושב שדה עוזיה.
שעות פעילות: יום שישי 28.10.22 12.00-18.00. יום שבת 29.10.22  10.00-17.00

הרשמה:
יש להעביר תשלום בהעברה בנקאית (חשבון 103895002 דיסקונט סניף 118 על שם המכון הפסיכו-קראטיבי).
לתשלום בביט/אשראי לחצו כאן

"יומיים מקסימים. פינקי, אנשים חדשים ומוכרים, כמו לחזור למקום שהיה ונעלם. כך המפגש עם שפע הצבע, צבעוניות מרהיבה מחברת עמוק לצבעים בתוכי. כך מצאתי עצמי מתחברת יותר ויותר למקורות שנעלמו לי עם השנים בהן באופן מודע או לא ויתרתי על הקסם הזה. כך הצבע העיף אותי לגבהים בעונג רב. כשהלב נפתח גם לחומר הצבעוני לעינוג המופלא הזה שוב אני מודה. ברור שאני ממשיכה. תודה"

"המון המון תודה על יומיים נפלאים. המון תודה עליך ועל הכלי הזה. המון תודה לחברות ולחבר לדרך. נפגשתי עם התנועה בין לב מכווץ וסגור, וחרדה למקום שלי במרחב, ללב פתוח, חוויה של היראות ומקום, למרות שנדמה שאין… ביצירה פגשתי אותי בדרך שכבר עשיתי… עם ההנאה מהלבד בנוכחות הקבוצה, וגמישות לנוע ולהפגש עם האחרות…מצאתי עצמי עסוקה בחושניות, במיניות ובמשאלה ליצור גוונים חדשים ומפגשים חדשים ביניהם. אני סקרנית לאן הפסע הזה במסע עוד יוביל.

בסוף היום הראשון לצד העייפות הגדולה הרגשתי שיחרור וצחוק ושההומור שלי זמין לי…פגשתי אותי כמדריכת ציור אינטואיטיבי וזה היה כיף… זה כמו לרכב על אופניים😉 גם כשלא מתרגלים תקופה, זוכרים… עשה לי תמריץ למצוא מקום מתאים לציור ולהקים קבוצה.בציור האחרון, של הטרנספורמציה ציירתי צמח רחב עלים עולה משבר בשלג שבקוטב. זה שיקוף נפלא לתקופה הזאת. משאלה חדשה שעלתה לי היום- לתרגל לב פתוח באהבה דווקא ברגעים המוכרים האלה כשנולדת קבוצה, וברירת המחדל שלי היא כיווץ. אין בזה צורך עוד…💗"

"נזכרתי שתמיד אהבתי לצייר. שזה תמיד הרגיע אותי והוציא ממני דברים טובים. שאני אוהבת להתלכלך בצבע. שהמפגש עם הצבעוניות של החיים מביא לי הרבה שימחה. ואיכשהו, בשנים האחרונות, שכחתי מזה לגמרי…"

דילוג לתוכן