קבוצת בריאה אינטואיטיבית

הזמנה ל"קורס טייס" של הנפש…

קבוצה שנפגשת אחת לשבועיים בימי שלישי בשעות 17.00-20.00 במרכז לבריאה אינטואיטיבית בעוספיא, בהנחיית ד"ר פינקי פיינשטיין.

מטרת הקבוצה: להוביל אנשים ל"תעופה מנטאלית" ושחרור מחסומי ביטוי, יצירה ורגש דרך שילוב טכניקות לחיבור מידי למקורות היצירה, הבריאה, האינטואיציה והקשר עם העולמות הגבוהים שמצויים סביבנו. תהליך כזה מאפשר לנושאים תקועים בנפש לעבור תהליך ריכוך ושינוי תוך כדי פעילות מהנה, מאתגרת, מפתיעה, משחקית ומעצימה.

כל מפגש מתחיל בשיחה ושיתוף ומשם יוצאים ל"המראה" דרך ציור אינטואיטיבי שדרכו נוצר גשר לביטוי דחפים פנימיים ורגשות מגוונים ללא ביקורת או הסברים דרך כלים שמנטרלים את הביקורת העצמית או החשש ש"לא ייצא יפה". הציור האינטואיטיבי מוריד את מעורבות ה"היגיון" ופותח יותר מקום לאינטואיציה ולזרימה רגשית חופשית.
משם עוברים לכתיבה אינטואיטיבית בה אנחנו נעים, דרך תרגילים והתנסויות למצב של כתיבה זורמת, רגשית ויצירתית דרך מישורים של הומור, התבוננות פנימית, משחקים עם המילים והתחברות למקום שבו הילד הפנימי חובר עם המבוגר שבתוכנו ויחד עם שואבים מהדימיון תכנים לכתיבת סיפורים, שירים, מכתבים ועוד.

ההתנסות השלישית במפגש, המקום הגבוה ביותר אליו אנחנו "טסים" הוא התיקשור האינטואיטיבי, המקום בו ה"כאן ועכשיו" מתחבר עם מה ש"מעבר למציאות הפיזית המוכרת". תודות לתרגול בציור אינטואיטיבי וכתיבה אינטואיטיבית בזה אחר זה, הנפש משוחררת כעת לעוף מעלה מעלה אל המקום בו האדם יכול ליצור קשר עם חלקים רוחניים שמצויים מעבר לתודעה היום-יומית שלו. התרגול הזה מתחיל בדימיון מודרך שמוביל את האדם למרחבים פנימיים בהם הוא "פוגש" את הדמויות שמגיעות אליו, דרך הדימיון, ושמעבירות לו מסרים להתפתחות אישית, צמיחה וריפוי.

בין מפגש למפגש ההמלצה היא לתרגל בבית את שלושת הכלים של בריאה אינטואיטיבית ולהתפתח בכל אחד מהם כדי להרחיב את מנעד הביטוי של הנפש כמו גם את יכולת הריפוי העצמי. 

דמי השתתפות: 250 ש"ח למפגש (או 450 ש"ח לתשלום לשני מפגשים מראש). לתשלום בביט/אשראי לחצו כאן
מטבעות אהבה: אחת לארבעה מפגשים אפשר להשתתף תמורת 100 מט"א למפגש. לפרטים נוספים אודות מטבעות אהבה לחצו כאן.

 

 

דילוג לתוכן