סדנת בריאה אינטואיטיבית 20.4.23

שמונה שעות מרוכזות, בהנחיית ד"ר פינקי פיינשטיין, של שילוב שלושה ערוצי בריאה אינטואיטיבית:
בשלושת המדיומים שנעבוד איתם נפלס דרך אל האמת הרגשית-יצירתית-רוחנית שלנו דרך כלים לשחרור יכולת הבריאה האינטואיטיבית, צמצום הביקורת העצמית וכל מגבלה אנושית מוכרת שמפרידה בין האדם לבין הביטוי האותנטי, העמוק והגבוה שלו. כלים אלה מתורגלים כאן כבר 25 שנים ומשמשים גשר אל החופש האנושי ליצור, להתבטא ולהשתחרר.
ראשית כל, צפו בסרטון לקבל קצת את החוויה, ואחר כך נמשיך עם הפרטים…

 

ציור אינטואיטיבי (שחרור תכני הלא מודע): יצירה צבעונית רגשית חופשית שמאפשרת לתכני הנפש להשתחרר לכל כיוון ללא ביקורת או מגבלת "יופי" או "איכות". בציור אינטואיטיבי מה שמשנה בעיקר זה היכולת להגיע לזרימה צבעונית שמספר את הסיפורים השקטים והעמוקים של הנפש…בלי שאפילו נוכל להבין אותם.

כתיבה אינטואיטיבית (שחרור תכני המודע): המקום בו היד האוחזת בעט מקבלת חופש לכתוב, באופן קל וחסר עיכובים או מעצורים שירים, סיפורים, אמת פנימית או כתיבה "סתמית" חסרת כל תכלית או סיבה, שכל סיבת קיומה הוא מימוש הצורך של נפש האדם לביטוי מילולי חופשי, שופע ומתמשך.

תיקשור אינטואיטיבי (שחרור תכנים שמעבר ומעל למודע): מימוש היכולת האנושית הטבעית לייצר ערוץ תיקשורת, הדרכה וביטוי עם חלקים גבוהים ובלתי נראים של הקיום, כולל זה שמצוי מעבר למציאות הפיזית המוכרת. תיקשור אינטואיטיבי הופך את מלאכת התיקשור לנגישה, מידית, כזו שמערבת חופש יצירת ומשחק ומתרחשת במרחב בו נוצר גשר בין עולמות גבוהים, חיבור פתוח לדימיון והיד הכותבת והמשוחררת שיכולה לאפשר למידע לזרום דרכה ללא הפרעה.

הסדנה תתקיים במרכז לבריאה אינטואיטיבית בעוספיא.
שעות: 10.00-18.00
מספר משתתפים: עד 15
דמי השתתפות: 540 ש"ח. התשלום כולל חומרים אך מי שרוצה להתנסות ציור אינטואיטיבי גם בצבעי אקריליק על בד יש להצטייד בצבעי אקריליק (בד קנווס אפשר לקבל במקום). 

תשלום:
ביט/אשראי
העברה בנקאית: חשבון 103895002 דיסקונט 118 המכון הפסיכו-קראטיבי

 

דילוג לתוכן