קורס מדריכי ציור אינטואיטיבי

מבחינות רבות, להפוך למדריך ציור אינטואיטיבי פירושו ללמוד שפה חדשה. השפה שמחברת את הרגשות, האינטואיציה והיצירתיות של האדם לכלי זמין, מרפא ומרגש להובלת אנשים למסע של שחרור וחופש רגשי-רוחני, כזה שמשלב את הילד שבאדם, את המבוגר שבו, את הגבר ואת האישה שבנפש ואת הדרך בה כל אלה נפגשים במקום אחד. 

קורס מדריכי ציור אינטואיטיבי הוא אחד מנושאי המומחיות של ד"ר פינקי פיינשטיין שהפך את הציור האינטואיטיבי לכלי שניתן להכשיר בו מדריכים ובכך להפיץ את הטכניקה המרפאה הזו לכמה שיותר אנשים. ד"ר פיינשטיין הכשיר מאות מדריכי ציור אינטואיטיבי בישראל ובעולם ב18 השנים האחרונות.

לקורס הזה מצטרפים בדרך כלל מתוך החלטה של "תחושת הבטן" שממש "קוראת" לאנשים לבוא ולהפוך למדריכי ציור אינטואיטיבי

צפו בדבריו ואז נמשיך לתאר את מבנה הקורס:

קורס מדריכי ציור אינטואיטיבי משלב תהליך אישי עמוק שבו חווים את השיטה וכן לומדים כיצד לאבחן אינטואיטיבית ב"מבט אחד" וכיצד להוביל אנשים לתהליך שחרור רגשי-יצירתי דרך הנחיית השיטה בתהליך מתמשך. 

כדי להגיע ליכולת הזו עוברים תלמידי הקורס תהליך שמשחרר אותם ממחסומי "חשיבת יתר" ומחבר אותם לאינטואיציה וליצירתיות הטבעית שלהם באופן שמאפשר להם להוביל סדנה באופן חופשי, מהנה ומרפא. 

במהלך הקורס מתאמנים בציור אינטואיטיבי באופן אישי, דרך קורס וידאו מיוחד וכן מתאמנים בהנחיית קבוצה (פיזית) באיזור המגורים דרך הכוונה ומעקב של ד"ר פיינשטיין. ההשקעה הנדרשת היא של 2-4 שעות בשבוע, בשעות הפנאי.

כמו כן מקבלים התלמידים העשרה מעמיקה דרך הרצאות מוקלטות שפותחות את התודעה לצורת הנחיה והוראה שמבוססת על תשוקה, הנאה וחופש. אפשר להאזין להרצאות אלה כאן  

משך הקורס: 12 חדשים.
לא נדרש כל ניסיון קודם בכדי להירשם.
דמי השתתפות: 480 ש"ח לחודש. 

קבלה לקורס: לאחר ראיון אישי עם ד"ר פינקי פיינשטיין.
הכניסה לקורס היא לחודש ניסיון בתשלום שלאחריו מחליטים על המשך הדרך. 

להתקדמות לתיאום ראיון עם ד"ר פיינשטיין לחצו כאן, מלאו הפרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

דילוג לתוכן