קורס מדריכי גשר הכסף

מערכת היחסים של אנשים רבים עם כסף ממש מנהלת את חייהם. והם היו שמחים לחולל בכך שינוי.
"גשר הכסף" הוא תהליך שפותח את הסיפור הפנימי, את הקונפליקטים הנפוצים בין האדם לבין הכסף שעובר (או שלא עובר) דרכו ומציע כלים לריפוי מערכת היחסים הזו, שכן בסופו של דבר, בכל נושא, הסיפור הרגשי הוא זה שבאמת קובע מה שקורה. 

הדרמה האנושית סביב כסף מהווה את אחת הנקודות המשמעותיות שמעסיקות ופעמים רבות גם מטרידות את האדם, לרוב עקב התרגלות למערכת יחסים כואבת ולא נעימה עם הכסף באופן כללי ועם הכסף שהאדם עסוק בו באופן שוטף. 

מדריכי "גשר הכסף" לומדים כיצד להוביל קבוצת עבודה ולימוד שמתמקדת בנושא הזה, לתהליך שמפרק נושאים תקועים, מיתוסים, דפוסים והרגלי חשיבה והרגשה שמשמרים מערכת יחסים "מסוכסכת" או "חשדנית" עם מקומו של הכסף בחיים.

כמובן שהערך המוסף הגדול של הדרכת קורס "גשר הכסף" הוא העצמה משמעותית של החלק הזה בנפש בקרב המדריך עצמו. הדרכת תהליך שכזה מעמת את המדריך עם הנושא הזה בתוכו ומאפשר לה לעבור שינויים משמעותיים מאד בהקשר הזה ובכלל. 

הקורס משלב לימוד ותרגול אישי (דרך החמרים של הקורס הדיגיטלי "גשר הכסף") עם תרגול (פיזי, לא זום) של הנחיית קבוצה באיזור המגורים. תהליך הלימוד מתרחש מהבית בשעות הפנאי תוך מעקב והכוונה של ד"ר פיינשטיין בקבוצות פייסבוק ו-ווטצאפ של האקדמיה הוירטואלית. 

לא נדרש כל ניסיון קודם. רק תשוקה לעשות התקדמות רגשית ורוחנית סביב הכסף, בתוכך ועם אחרים.  

משך הקורס: תשעה חדשים.
דמי השתתפות: 400 ש"ח לחודש. 
תחילת פעילות: יום ראשון 13.3.22

הצטרפות: לאחר ראיון אישי עם ד"ר פיינשטיין. יש לשלוח הודעה לתיאום ל0536200370.

דילוג לתוכן