קורס מדריכי התחדשות

אנשים רבים מרגישים כיום צורך להתחדש. לרענן, לפרק ולהרכיב, לארגן את סיפור חייהם מחדש.
הצורך הזה בריא, טבעי וחשוב. ונדרשים כלים רגשיים-רוחניים כדי לסייע לאדם למצוא את ה"אני החדש" שלו.

תהליכי התחדשות ושינוי מהותי אינם דבר פשוט אך מצד שני הנפש זקוקה לכך מאד. לעתים אדם תקוע במקום אחד ומרגיש שם מאד לא נוח, רק משום שלא יכול למלא את משאלת הלב שלו להתחדשות. הדבר מעורר חששות עקב אי ודאות, אי ידיעה לאן ה"התחדשות" תיקח את האדם ומה יהיה המחיר שיתלווה לכך.  

מדריכי "התחדשות" לומדים כיצד להוביל קבוצת עבודה ולימוד שמתמקדת בנושא המורכב והמרתק הזה, לתהליך שמאפשר לשינוי ולהתחדשות להתרחש בהדרגה, בלי דרמות מיותרות, תוך התרגלות ולימוד התהליך בקצב שמתאים לכל אדם ואדם. בסופו של דבר המשימה האנושית היא להתחדש באופן האישי והייחודי, ללא השוואה לשינויים שאחרים עוברים.

כמובן שהערך המוסף הגדול של הדרכת קורס "התחדשות" הוא העצמה משמעותית של החלק הזה בנפש המדריכה ודחיפה גדולה לעצמה, להתחדש. הדרכת תהליך שכזה מפגיש את המדריכה עם כוחות השינוי וגם כוחות ההתנגדות לשינוי, בתוכה, ומאפשר לה לעבור שינויים משמעותיים מאד בהקשר הזה ובכלל. 

הקורס משלב לימוד ותרגול אישי (דרך החמרים של הקורס הדיגיטלי "התחדשות") עם תרגול (פיזי, לא זום) של הנחיית קבוצה באיזור המגורים. תהליך הלימוד מתרחש מהבית בשעות הפנאי תוך מעקב והכוונה של ד"ר פיינשטיין בקבוצות פייסבוק ו-ווטצאפ של האקדמיה הוירטואלית. 

לא נדרש כל ניסיון קודם. רק תשוקה להוביל את עצמך ואחרים, להתחדשות בכל מקום שהגוף והנפש יבחרו לנכון.  

משך הקורס: תשעה חדשים.
דמי השתתפות: 400 ש"ח לחודש.
תחילת פעילות: יום ראשון 13.3.22

הצטרפות: לאחר ראיון אישי עם ד"ר פיינשטיין. יש לשלוח הודעה לתיאום ל0536200370.

דילוג לתוכן