איך מחפשים אהבה?

אפשר להתמכר ולהסתחרר באשליית ה"שפע" שמעניקות אפליקציות ההיכרות הרבות שבעיקר משאירות את האדם ללא קשר, בודד ומתוסכל בעודו מדמיין לעצמו ש"אולי הפעם" אולי היום יבוא מישהו, תבוא "האחת" אז אולי כדאי להמשיך להיכנס, לדפדף, לשלם, לצאת לעוד דייטים, להתעייף ו…להמשיך לקוות שזה יקרה.

ואפשר, במקום "לחפש" אהבה, לתת לה לחפש אותנו. הרי ממילא מי שבאמת עושה את השידוכים הטובים זה היקום בכבודו ובעצמו.

וכדי שאהבה תוכל "לחפש" אותנו וגם למצוא אותנו הדבר העיקרי שנוכל לעשות הוא להתכונן, לפתוח את הלב, לרפא את פצעי האהבה שלנו, לרכך את כאבי הבדידות ולהשתדל שלא למהר לשים עליהם פלסתר בדמות משהו או מישהו.

אפשר, בינתיים, ללמוד על אהבה, לחקור את האהבה שבתוכנו, לנסות להבין יותר את הסיפור שלנו סביב מערכות יחסים ולשאול את עצמנו שאלות לגבי היכולת שלנו להימצא בקשר קרוב ולהתמודד עם מגוון האתגרים שהוא מביא לחיינו.

את המסע הזה, המיוחד והמרתק שיכול להיות, אני מבקש לספק במרחב "יסודות האהבה" שם יש למידה מתמשכת של מושגים עמוקים, רגשיים, רוחניים ומעשיים בדרך ליצירת קשר אהבה משמעותי ואף במהלכו או בכל עמדה אחרת בחיים. באותו מרחב אנחנו גם מקיימים מפגשי "סיפורי אהבה" מיוחדים ומרגשים, בהם אנחנו משתפים סיפורי אהבה מהעבר שלנו ובכך מאפשרים לעצמנו להיפתח לאחרים בדרך מיוחדת ובו זמנית גם להעניק לעצמנו מנת ריפוי ייחודית, לשרירי האהבה בתוכנו.

אהבה היא דבר גדול ומיוחד כל כך, ולכן גם מתרחש בדרכים גדולות ומיוחדות, או כפי שאני נוהג לומר, אלוהים הוא השדכן מספר אחת כאן ואין לו כל מתחרים פוטנציאליים. כל שהוא מבקש מאתנו הוא להתכונן, להיפתח, לרפא את ליבנו ולפקוח את העיניים כי כאשר נהיה מוכנים הוא ישלח לנו "מועמדים" בדרכים שתמיד יפתיעו אותנו, כי אהבה לא היתה ולעולם לא תהיה הגיונית או בשליטתנו, וזה מה ששומר אותה (ואותנו) במקום המיוחד, המתוק והאלוהי שלה…

להצטרפות לקבוצת הווטצאפ "יסודות האהבה": https://chat.whatsapp.com/G1wxIJEX3DLK88YKhHfMoT
ערוץ היוטוב לצפייה בסרטוני "יסודות האהבה": https://www.youtube.com/@intopainting/videos

דילוג לתוכן