מרתון ציור אינטואיטיבי 14-15.6.24, ארסוף קדם

סוף שבוע אינטנסיבי במיוחד למימוש התשוקה העמוקה לצייר באופן חופשי ולהתבטא ללא מעצורים דרך צבעים ותנועה תוך כדי הסרת מחסומי ביקורת עצמית.

אי שם בשנת 1997 הציור האינטואיטיבי "הגיע" אליי תוך כדי תהליכי חיפוש והתנסות אחר אמצעים לשחרר את היצירתיות הטבעית והפראית שלי לחופשי.
היה זה רגע קסום כשלפתע "ידעתי שאני יודע משהו חדש" ומשם יצאתי למסע מופלא של חקר השיטה שהונחה בידיי, עם מאות סדנאות, הכשרת מדריכים, כתיבת ספרים וקורס דיגיטלי, כולם למטרה אחת: להעניק לכמה שיותר אנשים את ההזדמנות לחוות חופש אמתי, חופש של יצירה ממעמקי הלב, ישירות אל הדף ללא כל קושי. 

מרתון סוף שבוע של ציור אינטואיטיבי הוא ההזדמנות הטובה ביותר לחוות את הציור האינטואיטיבי באופן עמוק ומרחיק לכת.
לחוות רגעי חסד של יצירה שבה ניתן לנוע באומץ ובקלילות לכל מקום אליו הלב מוליך את האדם ולהתפלא, שוב ושוב, ממה שידינו מפיקות, מבלי שנדע כיצד הן ידעו לעשות זאת.

למה לצפות?
אני ממליץ שלא לצפות לשום דבר.
לבוא עם לב פתוח ומוכנות ריגשית לצאת להרפתקה למרחבי הלא נודע היצירתי שמצוי עמוק בתוכנו. לבוא עם נכונות לעבור שינויים אינטנסיביים תוך כדי גילוי האופן בו הלב מבקש להתבטא כאשר הוא מקבל את הכלים והתמיכה לספר את הסיפור שלו באופן חופשי וללא כל צנזורה. לבוא עם הרבה סימני שאלה ותשוקה לגלות ולהתגלות.

ויש גם תוספת חדשה, לציור האינטואיטיבי, למי שירצה בכך: בהפסקות, בין יצירה סוערת אחת לשנייה, תעניק מירב גורביץ, תזונאית בכירה ופורצת דרך, ייעוץ תזונתי אישי לכל מי שיהיה מעוניין בכך, ללא כל תוספת תשלום. זהו חלק מתהליך שילוב גוף-נפש שאנחנו מקיימים וכעת הוא יבוא לידי ביטוי גם במרתון ציור אינטואיטיבי, במהלך ההפסקות. 

שעות הסדנה:
יום שישי (14.6.24) 10-16. יום שבת (15.6.24) 10-17
מיקום:
ארסוף קדם (לייד הרצליה)
מספר המשתתפים:
עד 20
דמי השתתפות: 
880 ש"ח

הרשמה: כרטיס אשראי (לא "ביט"): לחצו כאן  או העברה בנקאית: חשבון 103895002 דיסקונט 118 המכון הפסיכו-קריאטיבי.
לאחר העברת התשלום יש לשלוח הודעה ל0536200370 

דילוג לתוכן