סיפורי אהבה: מסע חברתי לקשר זוגי

היכרויות ותהליכי חיפוש אחר בן/בת זוג למערכת יחסים משמעותית מהווים חלק משמעותי בסיפור החברתי בכל מקום ובכל זמן.
כיום, בעידן המאד דיגיטלי שמביא עמו, יחד עם המתנות הגדולות שלו, גם הבטחות מוגזמות להיכרות "אינסטנט" ופלטפורמות שונות בעלות גוון של "שוק", אנשים רבים מוצאים עצמם, בסופו של דבר, חשים שלא בנוח, מסיבות שונות. בדרך זו נוצר חלל מתסכל ולעתים אף כואב, בדרכו של האדם שמבקש למצוא את מי שאתו יוכל להמשיך את מסע החיים יחד.
בתוך החלל הזה מוצא האדם את עצמו יותר בודד, יותר מבודד ואף פחות בנוחות עם מי שהוא.
אז נתחיל בסרטון נחמד על סיפורי אהבה ונמשיך מיד לאחריו, את הסיפור הזה…

פרויקט סיפורי אהבה מבקש לייצר מציאות חדשה בתחום הזה ולחבר בין הכלים הדיגטליים העומדים לרשותנו לבין האנושיות והרגישות שכל כך נחוצים בתהליכים שכאלה.
הפרויקט הזה נועד כדי להפוך את מסעו של האדם מ"אחד" ל"שניים" מהנה יותר, מעניין יותר, מעצים יותר ואף משעשע יותר. כדי שהדבר יקרה, כך אנחנו מאמינים, על המסע הזה לקבל גוון חברתי מיטיב שמחזיר לחיים את ההדרגתיות של החיזור, את הסבלנות בהיכרות, את המקריות וההפתעות וכמובן את האפשרות לראות אדם כמות שהוא, עם כל מה שהוא מביא, ולא כ"פרופיל" שאינו משקף מי נמצא שם, באמת.

הפרויקט החל דרך מפגשי זום, אחת לשבועיים בימי שישי בערב, בדיוק הזמן בו היעדר הקשר הקרוב בולט ומשמעותי יותר.
במפגשי הזום מתקדים בלראות אנשים דרך סיפורי האהבה שלהם, אותם הם משתפים במפגש.
כאשר אדם מאפשר הצצה אל לבו, דרך סיפור שהוא מביא אודות קשר זוגי מהעבר שלו, הוא מאפשר לאחרים להתקרב אליו ולראות אותו מעבר למסיכות הרגילות שלרוב מפריעות ללב לעשות את התהליכים הטבעיים שלו. כאשר שיתופים כאלה מתרחשים בקבוצה נוצרת אווירה חברתית שתומכת בסיפורי אהבה, תומכת באדם שמצוי בתהליך הזה וגם מאפשרת נגיעה בענייני אהבה ברמה המידית.

בהמשך נשלב בפרויקט סיפורי אהבה גם מפגשים חברתיים פיזיים שיתבססו גם כן על שיתופי סיפורי אהבה באווירה נינוחה, הומוריסטית שגם משאירה מקום להתחברויות להיווצר מעצמן.

המטרה של הפרויקט היא להפוך את המקום ואת התקופה הזו, בה אנחנו לא בקשר ומעוניינים להתקדם לעברו, לנעים יותר, מזין יותר ואף משמעותי יותר. מהמקום הזה, כך אנחנו מאמינים, יש סיכוי גבוה יותר שהחיבור הזוגי הבא של האדם יתחיל מעמדה שמאפשרת לקשר להיות משמעותי ומספק יותר. 

מפגש הזום הבא של סיפורי אהבה יתקיים ביום שישי 15.3.24 בשעה 21.30, בהנחיית ד"ר פינקי פיינשטיין.
דמי השתתפות: 50 ש"ח.
מוגבל ל25 משתתפים

הרשמה למפגש: https://meshulam.co.il/quick_payment?b=1513ae8e21dcbc8b4d53ddbd2ef40a02

דילוג לתוכן