קורס מדריכי ציור אינטואיטיבי

קורס מדריכי ציור אינטואיטיבי: המחזור הקרוב נפתח באוגוסט 2023

הכשרת מדריכי קבוצות של תהליך רגשי-יצירתי תוסס ומעמיק שמאפשר לאדם לבטא, לעבד ו"לשחק" עם המטענים הרגשיים שלו ללא צורך במלים או הסברים. הציור האינטואיטיבי מהווה מצע מעולה ובטוח לאדם לספר את הסיפור האמתי שלו, לפרק אותו ולהפוך אותו ליצירה חופשית וזורמת. אנשים רבים העידו שהציור האינטואיטיבי שינה את חייהם באופן שלא תיארו שאפשרי לפני כן. אבל לפני שניכנס לעניינים הפורמאליים, רק נוודא שצפית בסרטון ממרתון ציור אינטואיטיבי, כדי לקבל את התחושה של השליחות המקסימה הזו, של הדרכת ציור אינטואיטיבי:

משך הקורס: 12 חודשים. 
במהלך תקופת ההכשרה מתנסים לעומק בשלושת הטכניקות המרכזיות של ציור אינטואיטיבי (פסטלים על בריסטול, פנדה-אקריליק על בריסטול, אקריליק על בד), לומדים את 36 כללי ההנחיה ובעיקר לומדים באופן ייחודי את הכלים לשימוש גבוה באינטואיציה ויצירתיות אישית בעת הנחיית קבוצה.

* לא נדרש כל ניסיון קודם, לא טיפולי, לא יצירתי כדי להפוך למדריכי ציור אינטואיטיבי מצויינים. זו שפה שעומדת בפני עצמה ומי שמתמסר אליה יכול להפוך למדריך מעולה.
* למי כדאי להצטרף? למי שמרגיש "בבטן" את התשוקה להוביל אנשים דרך פעילות יצירתית חופשית וללא ביקורת.
* קראתם נכון. גם אם נדמה לך ש"אינך יודעת לצייר" ועדיין התחום מגרה ומדליק אותך, יש סיכוי סביר שתהפכי למדריכת ציור אינטואיטיבי טובה מאד!

תהליך ההכשרה מתקיים מהבית, תוך תרגול שבועי אישי וגם תרגול שבועי (פיזי) עם קבוצת פיילוט שהיא גם שירות לקהילה במהלך הקורס. השקעה נדרשת 3-4 שעות בשבוע בשעות הפנאי (חומרי הלימוד מוקלטים ולא מועברים בשיחות זום). תהליך הלימוד וההתקדמות מתרחש דרך שיתוף וקבלת משוב בקבוצת הפייסבוק של האקדמיה האינטואיטיבית. 

מחיר: 500 ש"ח לחודש
מעוניינ/ת להצטרף?
כתבו לי כמה פרטים בסיסיים עליכם כאן ואחרי שתקבלו ממני אישור הצטרפות יש שני צעדים:
1. להעביר תשלום לחודש הראשון (אפשר באשראי דרך הקישור: https://meshulam.co.il/s/7ab3e8b5-d859-c6ae-0685-9a80771e0701  או העברה בנקאית:
חשבון 103895002 דיסקונט 118 המכון הפסיכו-קריאטיבי.
2. להעביר הודעת ווטצאפ (053-6200370). משם כבר נכניס אותך לקבוצת הפייסבוק של האקדמיה ונעביר לך חומרי הכנה לקורס.

דילוג לתוכן